Likvidace vozidel Zhoř. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Zhoř. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Brno-venkov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Zhoř

Zhoř: Malebná obec s citem pro ekologii

Zhoř je obec, která okouzlí svým klidem a tradicí, a která si váží svého kulturního dědictví i přírodního bohatství. Křižující se zdejší krajinné linie tvoří harmonii mezi lidskou činností a přírodním prostředím. V dnešní době, kdy se stále více dbá na udržitelnost a ekologii, je důležité, aby i taková malebná místa jako Zhoř byla součástí ekologického hnutí.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepší budoucnosti

Staré vozy, které již nejsou provozuschopné, mohou být potenciálním zdrojem znečištění pro naše životní prostředí. Obsahují řadu škodlivých látek a materiálů, které je nutné řádně zlikvidovat. Ekologická likvidace vozidel je proto nejen zárukou ochrany životního prostředí, ale také příspěvkem k estetice našich obcí a měst.

Odtah a likvidace s naší firmou

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel, a to i přímo v obci Zhoř. Spolupracujeme s místními autoritami a komunitou, abychom zajistili, že stará vozidla budou odstraněna efektivně, rychle a s nejvyšší úrovní péče o životní prostředí. Provozujeme odtah vozidel, takže se o nic nemusíte starat. Naše služby nejenže přispívají k lepšímu životnímu prostředí, ale také k čistotě a kráse obce Zhoř. Když se rozhodnete pro ekologickou likvidaci vašeho vozu, víte, že děláte správnou věc pro planetu i pro vaši obec.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň