Likvidace vozidel Vlčatín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Vlčatín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Vlčatín

Vlčatín – Klenot Čech a Ochrana Přírody

Vlčatín je malebná obec ležící v srdci Čech. Procházka po jejích ulicích a návsi odhalí půvabné stavby a doteky tradice, které tvoří duši této místnosti. Vlčatín je nejen oázou klidu a tradice, ale také symbolem úsilí o zachování našeho přírodního dědictví.

Ekologie na prvním místě

V dnešní době, kdy se ekologie stává stále důležitějším tématem, Vlčatín nesede na vavřínech. Obec se snaží být vzorem v ochraně životního prostředí, ať už jde o recyklaci, zalesňování nebo snahu o minimalizaci ekologické stopy.

Ekologická likvidace vozidel

A právě s touto snahou o ekologii a udržitelnost přichází na scénu naše firma. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Pokud je vaše auto již za zenitem svého života a stalo se z něj nebezpečí pro životní prostředí, my vám nabídneme řešení. Zajistíme odtah autovraku, jeho bezpečnou a ekologickou likvidaci a navíc, tím přispějete k ochraně našeho přírodního bohatství.

Vlčatín je místem, kde tradice a ekologie jdou ruku v ruce. A naše firma je hrdá, že může být součástí tohoto úsilí a přispívat ke zlepšení našeho životního prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň