Likvidace vozidel Víceměřice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Víceměřice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Víceměřice

Víceměřice – Obec s historií a ohledem na přírodu

Víceměřice, malebná obec ležící v srdci Čech, se pyšní nejen svou dlouhou historií, ale také svým přístupem k ochraně životního prostředí. Příroda kolem Víceměřic je jako z pohádky – zelené louky, husté lesy a čistý vzduch nám každodenně připomínají, jak je důležité chránit naše přírodní dědictví.

Ekologie v centru zájmu

V posledních letech se stále více lidí v obci orientuje na ekologický životní styl, recyklaci a snižování ekologické stopy. Tím, jak společnost postupně chápe důležitost udržitelnosti, hledají občané Víceměřic způsoby, jak přispět k lepší budoucnosti pro naše děti.

Ekologická likvidace vozidel – krok k čistší přírodě

Jedním z hlavních problémů, který může negativně ovlivnit naše životní prostředí, jsou stará a nepotřebná vozidla. Tyto autovraky nejenže znehodnocují vizuální vzhled krajiny, ale mohou také způsobit únik škodlivých látek do půdy a podzemních vod. Naštěstí existuje řešení.

Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo ve Víceměřicích a okolních obcích. Pomocí moderních metod a technologií zajistíme, že vaše staré vozidlo bude recyklováno způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí. A to vše s maximálním ohledem na vaše pohodlí – s naším odtahem nemusíte řešit ani transport autovraku.

V dnešní době, kdy ekologie hraje klíčovou roli, je naše služba nejen praktická, ale i nezbytná. Připojte se k občanům Víceměřic, kteří si vybrali ekologicky odpovědný přístup k likvidaci svých vozidel a pomozte nám chránit naši krásnou přírodu pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň