Likvidace vozidel Újezd. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Újezd. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Zlín. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Újezd

Újezd: Srdce zeleně a tradice

Újezd, malebná obec či městská část v srdci Čech, je známá svou bohatou historií a přírodními krásami. Toto místo, kde se spojuje tradice s moderním životem, je domovem mnoha generacím obyvatel, kteří si váží svého kulturního dědictví a zeleného prostředí, které je obklopuje.

V posledních letech se Újezd stává příkladem pro ostatní obce díky svému závazku chránit životní prostředí. Ekologie a udržitelnost se stávají klíčovými slovy, které rezonují v srdcích místních obyvatel.

Na cestě k čistší budoucnosti

Jedním z kroků k ochraně naší planety je ekologická likvidace vozidel. Autovraky mohou být zdrojem znečišťujících látek, které mohou poškodit naše půdy, vodu a vzduch. Je tedy nezbytné zajistit, aby byly tyto vozy likvidovány správným a bezpečným způsobem.

Odtah a ekologická likvidace s námi

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout obyvatelům Újezdu a okolních obcí služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. S naším profesionálním přístupem se můžete spolehnout na to, že vaše vozidlo bude odtáhnuto a likvidováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy. V Újezdu jsme vaším partnerem na cestě k čistší a zelenější budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň