Likvidace vozidel Troubelice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Troubelice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Olomouc. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Troubelice

Troubelice: Malebná obec s ekologickým smýšlením

Troubelice, známá svou malebnou krajinou a hlubokými kořeny v české historii, je nejen místo, kde lidé žijí v souladu s přírodou, ale také místo, kde si obyvatelé cení čistého životního prostředí a udržitelnosti. Ocenění tohoto bohatého dědictví zahrnuje nejen péči o zeleň a přírodu, ale také zodpovědný přístup k likvidaci vyřazených vozidel.

Ekologie v Troubelicích

Ekologické uvědomění v Troubelicích není jen módním trendem, ale způsobem života. Společenství obce se aktivně podílí na různých ekologických iniciativách s cílem zachovat krásu a čistotu svého domova pro příští generace.

Ekologická likvidace vozidel s odtahem

Jako součást tohoto ekologického smýšlení je důležité zajistit, aby vyřazená vozidla byla likvidována způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí. Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout obyvatelům Troubelic služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. Tímto způsobem se staráme o to, aby stará vozidla byla zpracována odpovědně a v souladu s nejvyššími ekologickými standardy.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro ekologickou likvidaci vašeho vozidla v Troubelicích, jsme zde pro vás, abychom zajistili, že váš autovrak bude zpracován s nejvyšší péčí o životní prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň