Likvidace vozidel Tři Studně. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Tři Studně. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Tři Studně

Tři Studně: Srdce České přírody

Tři Studně je malebná obec ležící v srdci České republiky, kde příroda a historie tvoří harmonickou symbiózu. Známá svou nezaměnitelnou krajinou a čistým ovzduším, Tři Studně je synonymem pro klid a relaxaci uprostřed zeleně.

Ekologie: Priorita pro Tři Studně

Obyvatelé Tři Studně a návštěvníci obce si velmi cení místních přírodních pokladů. Ekologie je proto v obci velkým tématem. Ochrana životního prostředí, zachování biodiverzity a minimalizace environmentálního dopadu jsou nejen hrdou tradicí, ale i současným cílem místní komunity.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k lepší budoucnosti

Abychom pomohli zajistit udržitelnou budoucnost pro Tři Studně a okolní oblasti, je důležité řešit i otázky spojené s moderním životním stylem. Jedním z těchto témat je i problematika autovraků a starých vozidel, které představují ekologické riziko. Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v této oblasti. Pomáháme tak občanům Tři Studně zbavit se svých starých aut ekologicky a zároveň se postarat o to, aby jejich součástky byly recyklovány nebo bezpečně zlikvidovány.

Odtah autovraků: Snadné a ekologické řešení

Zachování krásy a čistoty Tři Studně je pro nás prioritou. Proto naše firma nabízí bezplatný odtah autovraků přímo z vašeho domova nebo jiného místa v obci. Věříme, že tímto způsobem přispíváme k zachování místní přírody a podporujeme ekologické myšlení mezi obyvateli. Učiňte správné rozhodnutí pro svou obec a planetu a využijte našich služeb.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň