Likvidace vozidel Svojkovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Svojkovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Rokycany. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Svojkovice

Svojkovice: Srdce Čech s Ekologickým Přístupem

V srdci Čech leží malebná obec Svojkovice, která kromě své historické hodnoty a přírodní krásy také kladně přistupuje k ochraně životního prostředí. Obyvatelé této obce si váží svého přírodního dědictví a usilují o to, aby jejich domov byl čistý a zelený.

Ekologie je v dnešní době jedním z nejdůležitějších témat. Ať už se jedná o recyklaci, úsporu energie či ekologickou likvidaci vozidel. Staré a nepoužívané automobily mohou mít negativní dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně zlikvidovány. Vůz, který se postupně rozpadá, může do půdy uvolňovat nebezpečné chemikálie, což ohrožuje nejen krajinu, ale i místní vodní zdroje.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědný přístup k naší planetě

Naše firma je hrdá na to, že může obyvatelům Svojkovic a okolních obcí nabídnout ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Jsme si vědomi významu ekologie a snažíme se nabízet řešení, které je jak efektivní, tak šetrné k životnímu prostředí. Naším cílem je zajistit, aby staré a poškozené automobily byly zpracovány odpovědným způsobem, aby neškodily naší krásné krajině.

Pokud máte v Svojkovicích či v okolí starý vůz, který už neslouží svému účelu, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme bezplatný odtah a zajistíme, aby vaše auto bylo recyklováno s ohledem na životní prostředí.

S naší firmou můžete být jisti, že se o váš vůz postaráme s maximálním respektem k naší planetě. Věnujte svůj starý vůz do správných rukou a přispějte k lepší budoucnosti Svojkovic a celých Čech.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň