Likvidace vozidel Sviny. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Sviny. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Sviny

Sviny: Zelená perla v srdci Čech

Ležící v malebném koutě Čech, Sviny je obec, která skví se bohatou historií, krásnými krajinnými scenériemi a především smyslem pro ochranu životního prostředí. Tato oblast je domovem nejenom pro své obyvatele, ale i pro mnoho druhů flory a fauny, které zde nacházejí svůj útočiště.

Ekologická odpovědnost v Svinách

S rostoucím uvědoměním o důležitosti péče o životní prostředí, Sviny se snaží stát vzorem v ekologických iniciativách. A právě tady narážíme na jeden z ekologických problémů – stará vozidla, která končí svůj životní cyklus, mnohdy opuštěná na veřejných místech či na soukromých pozemcích. Tato autovraky nejenže kazí krajinu, ale mohou též způsobovat únik škodlivých látek do půdy a podzemních vod.

Ekologická likvidace vozidel: Řešení pro Sviny

A právě zde na scénu přichází naše firma. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Staráme se o to, aby každý automobil byl správně a ekologicky zlikvidován, přičemž všechny recyklovatelné materiály jsou znovu využity. Našim hlavním cílem je chránit naše okolí a zajišťovat, že Sviny zůstanou zelené a čisté pro budoucí generace.

Odtah autovraků pro Svinany

Přestože může být těžké rozloučit se s vaším starým vozem, je důležité myslet na větší obraz. Naše firma nabízí odtah autovraků přímo z vašeho domu či místa, kde se automobil nachází. Tím zabezpečujeme, že odstranění vozu proběhne rychle, efektivně a hlavně ekologicky. S našimi službami se může Sviny těšit na čistší, zelenější a udržitelnější budoucnost.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň