Likvidace vozidel Slavětín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Slavětín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Louny. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Slavětín

Slavětín – Příroda, Historie a Moderní Ekologie

Slavětín, malebná obec v srdci Čech, je známá svou bohatou historií a přírodním dědictvím. Toto místo s hlubokými kořeny v české kultuře je rájem pro milovníky přírody a historie. Panenské lesy, čisté řeky a zachovalé památky jsou hrdým svědectvím tradic a péče obyvatel Slavětína o své okolí.

Ekologická Odpovědnost v Slavětíně

V posledních letech se obec snaží nejen chránit své přírodní a kulturní bohatství, ale také podporovat ekologické iniciativy. Ekologie a péče o životní prostředí se stávají neodmyslitelnou součástí života v Slavětíně.

Ekologická Likvidace Vozidel s Odtahem

V rámci této ekologické vizie naše firma nabízí služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem v Slavětíně. Je důležité, aby stará a nepoužívaná vozidla byla zpracována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Naše společnost se stará o to, aby autovraky nezatěžovaly naši krajinu, a zároveň zajistí, že z nich budou vyjmuty všechny recyklovatelné materiály. Díky našim službám může Slavětín pokračovat ve svém ekologickém poslání a chránit přírodu pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň