Likvidace vozidel Rozsochatec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rozsochatec. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rozsochatec

Rozsochatec – Srdce České Přírody

Rozsochatec, malebná obec ležící v srdci Čech, je oázou přírodních krás, tradic a místního dědictví. Procházky po jejích kopcích a lesích odhalují nejen bohatství flory a fauny, ale také svědectví o spjatosti místních obyvatel s přírodou, kterou si tak váží.

Ekologie v Rozsochatci

Obyvatelé Rozsochatce si jsou vědomi významu udržitelnosti a ekologie pro zachování této jedinečné oblasti pro budoucí generace. Řada místních projektů a iniciativ je zaměřena na podporu zelených technologií, recyklace a udržitelného rozvoje.

Ekologická likvidace vozidel

V dnešní době, kdy množství aut stále roste, je nezbytné zajistit jejich ekologickou likvidaci na konci životnosti. Auta, která již nesplňují emisní normy nebo jsou technicky nevyhovující, mohou způsobit škodu našemu životnímu prostředí. Proto je důležité, aby byly odstraněny ekologicky a odpovědně.

Odtah autovraků v Rozsochatci

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Rozsochatci. Díky našemu odbornému přístupu a závazku k ochraně životního prostředí můžete být jisti, že váš autovrak bude zpracován odpovědně a v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. U nás můžete očekávat profesionální služby a klidný spánek s vědomím, že jste přispěli k zachování krás Rozsochatce pro příští generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň