Likvidace vozidel Rovná. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rovná. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Strakonice. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rovná

Rovná – Perla okresu Strakonice

V srdci Jihočeského kraje, nedaleko malebného města Strakonice, se rozprostírá obec Rovná. Její název, který evokuje rovnost a klid, odráží atmosféru, kterou zde můžete pocítit. Rovná je obec s bohatou historií, zachovalou přírodou a srdečnými obyvateli.

Příroda a krajina kolem Rovné vytvářejí ideální podmínky pro pěší a cyklistické výlety. Zdejší lesy a louky jsou domovem mnoha rostlinným a živočišným druhům, což podtrhuje důležitost ekologie a zachování těchto přírodních pokladů.

Ekologie v praxi

V současné době je ekologie jedním z hlavních pilířů udržitelného rozvoje. A právě tuto myšlenku následujeme i my, když se zaměřujeme na ekologickou likvidaci vozidel. Je to důležité zejména v místech s takovým přírodním bohatstvím, jakým je obec Rovná.

Odtah a likvidace vozidel v Rovné

Pro obyvatele Rovné a okolí nabízíme profesionální služby v oblasti odtahu a ekologické likvidace vozidel. Nejenže pomáháme odstranit nepotřebné autovraky, ale zároveň se staráme o to, aby byly likvidovány ekologicky a šetrně k životnímu prostředí. Naše firma přistupuje k likvidaci s plným závazkem chránit přírodu, aby obyvatelé Rovné mohli nadále žít v harmonii s okolní krajinou.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro odtah a ekologickou likvidaci vozidla v obci Rovná a okolí, jsme zde právě pro vás. Společně můžeme přispět k lepšímu zítřku pro naši planetu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň