Likvidace vozidel Rohle. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rohle. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Šumperk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rohle

Rohle – malebný klenot okresu Šumperk

Rohle je malebná obec nacházející se v srdci okresu Šumperk. Charakterizuje ji nielen bohatá historie a kulturní dědictví, ale i překrásná příroda, která své návštěvníky přitahuje jako magnet. Roli hrají přitom nejen hluboké lesy a zelené louky, ale také povědomí obyvatel, že právě harmonie s přírodou dává místu ten pravý kouzelný nádech.

Ekologie v srdci Rohle

Ekologie je v dnešní době klíčovým slovem, a Rohle to dokonale chápe. Občané a místní správa se snaží o udržitelný rozvoj obce s ohledem na životní prostředí. Ať už se jedná o zachování tradičního rázu krajiny, recyklaci odpadů nebo podporu místních ekologických projektů, Rohle je na čele boje za čistší a zdravější budoucnost.

Ekologická likvidace vozidel – krok k lepší budoucnosti

Ale co s autovraky, které svým způsobem narušují ekosystém a estetiku obce? Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem v Čechách a jsme hrdí na to, že naše služby jsou k dispozici i pro obyvatele Rohle. Naše firma je zárukou profesionálního a ekologického přístupu k likvidaci stárnoucích vozů, díky čemuž pomáháme chránit naše životní prostředí a zachovávat krásu tohoto malebného místa.

Pokud máte staré auto, které už neslouží svému účelu, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme rychlý, spolehlivý a především ekologicky šetrný odtah vašeho vozu. Společně s vámi děláme Rohle čistším a krásnějším místem k životu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň