Likvidace vozidel Římov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Římov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Římov

Římov: Malebná obec s ekologickým srdcem

Uprostřed jihočeské přírody se rozprostírá Římov, obec známá svým historickým odkazem a krásnými krajinnými panoramaty. Každý kdo zavítá do této oblasti, může si užít to nejlepší z české přírody. Avšak kromě přírodních krás a historie se Římov může pochlubit i svým přístupem k ekologii.

Ekologie je v dnešní době stěžejním tématem a Římov si toho je vědom. Odpovědný přístup k přírodě a snaha o zachování její krásy pro budoucí generace je zde na prvním místě. Ekologické uvědomění obyvatel římovské obce je znát na každém kroku.

Ekologická likvidace vozidel: Krok ke zlepšení našeho životního prostředí

I přes moderní technologie a snahu výrobců o co nejlepší výkon vozidel, stávají se auta časem nepotřebným odpadem. Ekologická likvidace vozidel je způsob, jak efektivně a zodpovědně recyklovat staré autovraky, aniž by zatěžovaly životní prostředí.

A právě v Římově nabízí naše firma odtah a ekologickou likvidaci vozidel. Přistupujeme k tomu s plným závazkem vůči životnímu prostředí a s cílem zajistit, aby zbytečně nepoužívaná vozidla nezatěžovala naši krásnou přírodu. Pokud máte ve svém vlastnictví vozidlo, které již neslouží svému účelu, obraťte se na nás. Přijedeme, zajistíme odtah a postaráme se o jeho ekologickou likvidaci.

Společně s vámi chceme přispět k zachování čistoty a krásy naší obce Římov a přírody, která nás obklopuje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň