Likvidace vozidel Přibyslavice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Přibyslavice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Brno-venkov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Přibyslavice

Přibyslavice: Srdce ekologie v Čechách

Přibyslavice, malebná obec uprostřed české krajiny, je symbolem tradice a spjatosti s přírodou. Historie obce je hluboko zakotvena v srdcích jejích obyvatel a jejích malebných kulisách. Při procházce ulicemi Přibyslavic můžete cítit hrdost místních lidí na svou domovinu a jejich touhu chránit ji pro budoucí generace.

Ekologie: Zodpovědnost k naší přírodě

V posledních letech se v Přibyslavicích stále více klade důraz na ekologii a udržitelnost. Obyvatelé si uvědomují důležitost ochrany přírody a hledají způsoby, jak svůj dopad na životní prostředí minimalizovat. Ať už se jedná o recyklaci, kompostování nebo podporu místních ekologických iniciativ, Přibyslavice je na cestě stát se vzorem pro ostatní obce.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Jedním z klíčových kroků směrem k ekologicky šetrnému životnímu stylu je řešení otázky starých a nepoužívaných vozidel. Tyto „autovraky“ mohou být nejen nebezpečné pro životní prostředí, ale také esteticky narušují krásu obce. Zde vstupuje na scénu naše firma, která se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem.

Nabídka služeb pro obyvatele Přibyslavic

Pro obyvatele Přibyslavic nabízíme kompletní řešení problému s nepotřebnými vozidly. Odtáhneme vaše staré vozidlo a postaráme se o jeho ekologickou likvidaci. Díky našim službám můžete být jisti, že vaše auto bude zlikvidováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy, přičemž naše obec zůstane krásná a neznečištěná pro další generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň