Likvidace vozidel Polomí. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Polomí. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Polomí

Polomí – Okres Prostějov

Polomí je malebná obec situovaná v okrese Prostějov, známá svou příjemnou atmosférou a bohatou historií. Tato obec se pyšní svou silnou komunitou a přírodními krásami, které jsou symbolem tohoto regionu. Příroda a ekologie zde hrají klíčovou roli a obyvatelé si váží zachování čistého a zdravého prostředí.

Ekologie a Ochrana Přírody

Ekologická likvidace vozidel je nezbytná pro ochranu a zachování přírodního bohatství Polomí. Naše firma působí v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem, aby zajistila, že automobily, které již nejsou v provozu, neškodí životnímu prostředí. Provádíme odbourávání a recyklaci vozidel podle nejvyšších ekologických standardů, a tím přispíváme k ochraně přírody a udržitelnosti obce Polomí.

Ekologická Likvidace Vozidel v Polomí

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem v Čechách, včetně obce Polomí. Naše služby jsou zaměřeny na odbourávání vozidel, které již dosloužily, a to v souladu s přísnými ekologickými normami. Nabízíme profesionální a spolehlivé služby s důrazem na ochranu životního prostředí a zdraví obyvatel.

Naším cílem je podporovat ekologické hodnoty a udržitelný rozvoj v obci Polomí, a tím přispět k zachování její jedinečné přírodní a kulturní krajiny. Naše firma je hrdá na to, že může být součástí tohoto ekologicky zaměřeného společenství a může poskytovat služby, které chrání přírodu a krajinu této malebné oblasti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň