Likvidace vozidel Pokojovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Pokojovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Pokojovice

Pokojovice: Srdce České Přírody

Pokojovice, malebná obec uprostřed Čech, se může pochlubit půvabnou přírodou a dlouholetou tradicí pečování o své okolí. Zdejší krajinu tvoří rozsáhlé lesy, čisté potoky a louky plné květů. V obci vládne pocit sounáležitosti, a to nejen mezi lidmi, ale i mezi člověkem a přírodou.

Ekologie v Pokojovicích

Ekologie hraje v Pokojovicích zásadní roli. Obyvatelé si uvědomují důležitost zachování čistého prostředí pro budoucí generace a snaží se žít v souladu s přírodou. Důkazem tohoto závazku je nejen zapojení do různých ekologických projektů, ale i to, jak pečují o své domovy, zahrady a veřejné prostory.

Ekologická likvidace vozidel

I přesto, že moderní doba přináší mnoho výhod, s sebou nese i ekologické výzvy. Jedním z největších problémů současnosti je likvidace starých a nepoužitelných vozidel, která může mít negativní dopad na životní prostředí. V Pokojovicích se ale nemusíte obávat. Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Váš starý autovrak odstraníme rychle, efektivně a především ekologicky. Můžete si být jisti, že vaše vozidlo bude zlikvidováno v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy a pravidly.

Odtah autovraků v Pokojovicích

Pro obyvatele Pokojovic a okolních obcí nabízíme službu odtahu autovraků zcela zdarma. Pokud máte doma staré auto, které již neslouží svému účelu, stačí nás kontaktovat a my se postaráme o zbytek. Zajistíme bezproblémový odtah a ekologickou likvidaci, abyste mohli s klidným svědomím pokračovat ve svém životě s vědomím, že jste přispěli k ochraně našeho krásného kraje.

Zachovejme Pokojovice čisté a zelené společně!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň