Likvidace vozidel Petrovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Petrovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Znojmo. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Petrovice

Petrovice: Zelená klenot Čech

Petrovice, malebná obec v srdci Čech, je známá svou panenskou přírodou, historickými památkami a přátelskými obyvateli. Při procházce jejími ulicemi můžete obdivovat tradiční českou architekturu, zatímco její okolní krajina nabízí úchvatné výhledy a klidné kouty pro odpočinek.

Ekologie v Petrovicích

V posledních letech se Petrovice staly symbolem pro ekologické uvědomění. Obyvatelé obce si váží čistého životního prostředí a aktivně se zapojují do různých ekologických iniciativ. Lokální samospráva podporuje projekty zaměřené na zachování místní flory a fauny, čímž se snaží o harmonický vztah mezi člověkem a přírodou.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Navzdory všem snahám o ekologické uvědomění, občas narážíme na problém starých a nepotřebných automobilů, které znečišťují naše okolí. Tato vozidla mohou mít negativní dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně likvidována.

Naše firma nabízí řešení právě pro tento problém. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Naše služby zajistí, že váš starý automobil bude recyklován způsobem, který je v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. Navíc, díky našemu odtahu, se nemusíte starat o přepravu vozu – my se o vše postaráme za vás.

V Petrovicích tak můžete přispět k zachování krásy a čistoty naší obce tím, že využijete naše služby ekologické likvidace vozidel. Společně můžeme pracovat na tom, aby Petrovice zůstaly tím zeleným klenotem, kterým jsou dnes.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň