Likvidace vozidel Pavlov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Pavlov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Kladno. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Pavlov

Pavlov: Skvost uprostřed české krajiny

Nestojí mnoho obcí v České republice, které by dokázaly spojit krásy přírody s historickým dědictvím tak, jak to dokáže Pavlov. Tato malebná obec se pyšní nejen svou bohatou historií, ale také aktivním přístupem k ochraně životního prostředí.

V posledních letech se stále více lidí stává vědomými významu ekologie a udržitelnosti pro budoucnost naší planety. A i když Pavlov může na první pohled působit jako klidné a neporušené místo, i zde je potřeba péče o životní prostředí.

Ekologická likvidace vozidel: Krok ke zdravějšímu Pavlovu

Stárnoucí vozidla a autovraky mohou být nejen estetickým problémem, ale také vážným zdrojem znečištění. Je důležité zajistit, aby tato vozidla byla ekologicky a bezpečně zlikvidována, aniž by ohrožovala naše okolí a přírodu, kterou si v Pavlovu tak ceníme.

Naše firma nabízí řešení právě pro tento problém. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z místa vašeho bydliště či podnikání. Díky nám můžete mít jistotu, že vaše staré vozidlo bude zpracováno s ohledem na životní prostředí, přičemž všechny recyklovatelné materiály budou opět využity.

Závěr

Pavlov je místem, kde historie a příroda jdou ruku v ruce. Abychom si tuto harmonii mohli užívat i v budoucnu, je důležité dbát na ekologii a udržitelnost. Naše firma je zde, abychom vám v tom pomohli. Volejte nám a učiňte první krok k čistší a zelenější budoucnosti pro Pavlov a jeho obyvatele.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň