Likvidace vozidel Panské Dubenky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Panské Dubenky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Panské Dubenky

Panské Dubenky – Srdce přírody a ekologie

Panské Dubenky, malebná obec v srdci Čech, představuje kombinaci historie, kultury a především nádherné přírody. Zdejší krajina, obohacena o zelené lesy, louky a pstrouční řeky, vyzařuje klid a harmonii, což přitahuje mnoho turistů a milovníků přírody z různých koutů země.

S postupem času si obyvatelé Panských Dubenek uvědomili význam ochrany svého přírodního dědictví a stali se tak průkopníky v oblasti ekologického života. Z tohoto důvodu se v posledních letech zvyšuje důraz na udržitelnost a ekologické praktiky v rámci obce.

Ekologická likvidace vozidel v Panských Dubenkách

Jedním z kroků směřujících k zachování čistoty a krásy této obce je také ekologická likvidace vozidel. Stárnoucí auta, která již neprošla technickou kontrolou, mohou mít negativní vliv na životní prostředí. Úniky škodlivých látek, staré baterie či rezavějící karoserie mohou způsobit trvalé škody na naší nádherné krajině.

Naše firma je hrdá na to, že přispívá k ekologickému řešení tohoto problému v Panských Dubenkách. Nabízíme kompletní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. Staráme se o to, aby každý autovrak byl likvidován v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy, čímž chráníme nejen krajinu Panských Dubenek, ale i zdraví jejích obyvatel.

Pokud tedy stojíte před rozhodnutím, co dělat se svým starým automobilem, obraťte se na nás. Přispějte k ochraně přírody Panských Dubenek a zároveň se zbavte starého auta bez jakýchkoli komplikací.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň