Likvidace vozidel Opatovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Opatovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Přerov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Opatovice

Opatovice – Srdce České Ekologie

Opatovice, malebná obec v srdci Čech, je více než jen domovem pro její obyvatele. Je to místo, kde historie potkává přítomnost a kde se odráží odkaz trvalé udržitelnosti.

Procházíte-li malebnými uličkami Opatovic, nádhernou přírodou a zachovanými historickými památkami, můžete cítit hrdost a odpovědnost obyvatel k životnímu prostředí. V této obci si uvědomují, jak důležité je pečovat o naši planetu pro budoucí generace.

Ekologie a Ekologická Likvidace

Ekologie není jen módní slovo. V Opatovicích je to životní styl. A právě zde, mezi zelenými poli a čistým vzduchem, rozšiřuje naše firma svůj závazek k ochraně životního prostředí. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. V dnešní době, kdy se stará auta hromadí a představují hrozbu pro životní prostředí, jsme tady, abychom zajistili, že každý autovrak bude zpracován s maximálním respektem k přírodě.

Odtah Autovraků – Náš Příspěvek k Lepší Budoucnosti

Nabízíme odtah autovraků z jakéhokoli místa v Opatovicích a blízkém okolí. Naším hlavním cílem je zajistit, aby žádné auto neskončilo v přírodě a ohrožovalo ekosystém. Naopak, díky našemu postupu likvidace se z těchto vozidel stávají cenné zdroje materiálů, které mohou být znovu využity.

Pokud tedy hledáte spolehlivou firmu v Opatovicích, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, obrate se na nás. Společně můžeme být součástí řešení pro zelenější budoucnost naší obce.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň