Likvidace vozidel Olešenka. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Olešenka. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Olešenka

Olešenka: Klenot mezi českými obcemi

Olešenka, malebná obec uprostřed Čech, je pro mnohé oáza klidu a tradice. Se svými historickými památkami a zelenými krajinnými prvky nabízí obyvatelům a návštěvníkům útočiště před ruchem velkých měst.

Ekologie: Srdcem Olešenky

V posledních letech se Olešenka stala příkladem pro mnoho dalších obcí v Čechách, co se týče ekologického přístupu. Zdejší obyvatelé jsou hrdí na svou obec a dbají na to, aby byla její přírodní krása zachována pro budoucí generace. Zahrady plné místních rostlin, parky s původními stromy a řeka, která obcí protéká, vše svědčí o hlubokém respektu k přírodě.

Ekologická likvidace vozidel: Budoucnost ochrany přírody

Jedním z největších environmentálních problémů dneška jsou stará vozidla, která znečišťují naše životní prostředí. Tyto autovraky, kromě toho, že narušují vizuální estetiku krajiny, často představují hrozbu kvůli únikům nebezpečných látek do půdy a vodních zdrojů.

Naštěstí je zde řešení, které nabízí naše firma. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Naším cílem je zajistit, aby stará vozidla byla likvidována ekologicky správným způsobem, chráníc tak přírodní bohatství Olešenky a celých Čech.

Spolehlivý odtah autovraků přímo z Olešenky

Nabízíme obyvatelům Olešenky a okolních obcí rychlý a spolehlivý odtahový servis. Naše profesionální týmy zajistí, že váš autovrak bude odtažen a následně ekologicky zlikvidován bez zbytečných komplikací.

Spojte se s námi a staňte se součástí ekologického hnutí, které chrání krásu Olešenky a celého našeho kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň