Likvidace vozidel Nový Telečkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nový Telečkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nový Telečkov

Nový Telečkov: Klenot mezi českými obcemi

Nový Telečkov, malebná obec uprostřed Čech, je známá svým bohatým kulturním dědictvím a přírodními krásami. Zalesněné kopce, které obklopují obec, a čisté potoky proudící krajinou vytvářejí atmosféru klidu a harmonie. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou obec a pečují o ni, aby si zachovala svou autentičnost a ekologickou rovnováhu.

Ekologie v srdci obce

Ekologie a ochrana přírody jsou pro obyvatele Nového Telečkova prioritou. Odráží se to nejen v místních aktivitách, jako jsou úklidy a osvětové akce, ale také v tom, jak pečují o své domovy a vozový park. V oblasti dopravy se stále více lidí rozhoduje pro ekologičtější alternativy, což vede k potřebě řešit stále starší a nepotřebná vozidla.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědnost k přírodě

S ohledem na potřebu likvidace starých aut v ekologicky šetrný způsob přichází naši firma s řešením. Nabízíme profesionální a hlavně ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či jiného místa v Novém Telečkově. Díky našemu přístupu můžete být jisti, že vaše vozidlo bude zlikvidováno s ohledem na životní prostředí a přírodní zdroje.

Odtah autovraků: Rychlá a bezbolestná služba

Pokud máte doma starý vůz, který již není v provozuschopném stavu, není třeba se obávat složitého a časově náročného procesu jeho likvidace. Naše firma vám nabízí rychlý a snadný odtah autovraků přímo z Nového Telečkova. S námi se můžete zbavit svého starého vozu rychle, snadno a hlavně ekologicky.

V Novém Telečkově se snažíme žít v souladu s přírodou, a naše firma je zde, aby vám v tom pomohla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň