Likvidace vozidel Nový Jimramov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nový Jimramov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nový Jimramov

Nový Jimramov – Srdce ekologie v Čechách

Nový Jimramov je malebná obec nacházející se v srdci České republiky, kde tradice a příroda jdou ruku v ruce. Toto místo, kde historie potkává moderní život, je obklopeno zelenými lesy a čistými řekami, což z něj činí dokonalý příklad symbiózy mezi člověkem a přírodou.

Ekologie – Priorita pro Nový Jimramov

Obyvatelé Nového Jimramova věnují velkou pozornost ekologii a ochraně životního prostředí. Usilovně pracují na tom, aby jejich obec zůstala čistá a zdravá pro budoucí generace. A právě v této ekologické vizi se odráží i důraz na odpovědné zacházení s odpady, včetně starých a nepotřebných vozidel.

Ekologická likvidace vozidel s odtahem – Naše služby pro vás

Naše firma je hrdá na to, že může být součástí tohoto ekologického úsilí v Novém Jimramově. Nabízíme profesionální a ekologicky šetrné služby v oblasti likvidace vozidel s odtahem. Staráme se o to, aby vaše staré vozidlo bylo recyklováno způsobem, který nejen chrání naši planetu, ale také podporuje udržitelný rozvoj naší obce. Věříme v to, že ekologie a odpovědnost by měly jít ruku v ruce, a díky našim službám můžete být jistí, že váš autovrak bude zlikvidován správným a ekologickým způsobem.

Odpovědnost vůči přírodě a naší obci je nyní jednodušší než kdy dříve díky našim službám. Připojte se k nám v našem úsilí chránit krásu a dědictví Nového Jimramova pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň