Likvidace vozidel Náměšť nad Oslavou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Náměšť nad Oslavou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Náměšť nad Oslavou

Náměšť nad Oslavou – Krása Jižní Moravy a Ekologie v Harmonii

Náměšť nad Oslavou je malebná obec ležící na Jižní Moravě, která se vyznačuje svou historií, krásným přírodním prostředím a bohatým kulturním dědictvím. Návštěvníci a obyvatelé mohou obdivovat nejen architektonické perly jako je zámek Náměšť nad Oslavou, ale také se ponořit do nádherných krajin kolem řeky Oslavy.

V posledních letech však nejen Náměšť nad Oslavou, ale i mnoho dalších obcí a měst v Čechách, čelí rostoucímu problému s autovraky a starými vozy, které představují riziko pro životní prostředí. Tyto auta často obsahují škodlivé chemikálie a těžké kovy, které mohou znečistit půdu a vodu, pokud nejsou řádně zlikvidovány.

Naše firma a ekologická likvidace vozidel

Rozpoznáváme důležitost ochrany přírody a životního prostředí, proto nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v obci Náměšť nad Oslavou a celých Čechách. Naším cílem je minimalizovat dopady autovraků na okolní prostředí a zajistit, že vaše staré vozidlo bude zpracováno způsobem, který je v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy.

Naše služby zahrnují rychlý a efektivní odtah vašeho starého vozu z vaší nemovitosti a následnou ekologickou likvidaci. Dbáme na to, aby všechny škodlivé látky byly bezpečně a odborně odstraněny a aby materiály, které mohou být znovu použity, byly recyklovány.

Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti ekologické likvidace vozidel v Náměšti nad Oslavou a okolí, naše firma je tady pro vás. Společně můžeme pracovat na zachování krásy a čistoty našeho životního prostředí pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň