Likvidace vozidel Mutkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Mutkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Olomouc. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Mutkov

Mutkov: Zelený klenot Čech

Mutkov je malebná obec v srdci Čech, která se může pochlubit bohatou historií a překrásným přírodním prostředím. Místní krajina, lemovaná zelenými lesy a čistými řekami, je svědkem pečlivé péče a respektu místních obyvatel k jejich životnímu prostředí.

Ekologie v Mutkově

V posledních letech se význam ekologie a udržitelného rozvoje stává stále důležitějším tématem. Občané Mutkova si jsou vědomi, že zachování krásy a čistoty jejich domoviny závisí na jejich aktivním přístupu k ochraně přírody. Ať už jde o recyklaci, kompostování nebo podporu místních ekologických iniciativ, místní komunita je v popředí ekologického hnutí.

Ekologická likvidace vozidel

Jedním z kroků, kterým se snažíme přispět k ochraně našeho prostředí, je ekologická likvidace vozidel. Stávající auta, která už nejsou v provozuschopném stavu, mohou způsobovat škodu nejen svým majitelům, ale i přírodě. Úniky chemikálií, staré pneumatiky nebo korozi mohou kontaminovat půdu a vodu.

Odtah autovraků v Mutkově

Naše firma nabízí řešení v podobě ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v Mutkově. Ujistěte se, že váš starý vůz nezanechá negativní stopy v našem přírodním prostředí. S naší pomocí můžete jednoduše a bez starostí zajistit, aby váš autovrak byl odtáhnut a následně zlikvidován v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy.

Připojte se k nám v našem úsilí chránit krásu a čistotu Mutkova pro současné i budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň