Likvidace vozidel Malčín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Malčín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Malčín

Malčín: Srdce České Přírody

Malčín, tajemná a malebná obec uprostřed České republiky, je místem, kde se historie snoubí s přírodou. Její zelené kopce a půvabné uličky vyprávějí příběhy minulých generací a zároveň lákají k procházkám a k obdivu. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou obec a její přírodní krásy, a proto je pro ně ekologie nezbytnou součástí života.

Ekologie: Odpovědnost k Přírodě

V současné době, kdy se celý svět potýká s ekologickými problémy, je důležité, aby i malé obce jako Malčín přispívaly k zachování naší planety pro budoucí generace. Ekologické uvědomění se stává klíčovým prvkem pro udržitelný rozvoj a ochranu přírodního dědictví.

Ekologická Likvidace Vozidel: Odpovědný Přístup k Automobilům

Jakmile auta doslouží svému účelu, je třeba je ekologicky zlikvidovat, aby neohrožovala životní prostředí. Autovraky mohou unikat nebezpečné chemikálie do půdy a podzemních vod. Proto je nezbytné mít odpovědný přístup k likvidaci těchto vozidel.

Odtah a Likvidace s Naší Firmou

Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v obci Malčín a širším okolí. Naše firma je zavázána k ochraně přírody a zajistí, aby vaše vozidlo bylo zlikvidováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy. S naším profesionálním přístupem a službami, které nabízíme, můžete být jisti, že se vaše auto stane součástí řešení, nikoli problému. Společně můžeme udělat Malčín ještě krásnějším a zelenějším místem pro všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň