Likvidace vozidel Libina. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Libina. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Šumperk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Libina

Libina: Krása České přírody a péče o životní prostředí

Libina, malebná obec v srdci Čech, je známá svou bohatou historií, krásným přírodním prostředím a pohostinnými obyvateli. Zelené pásy, klidné uličky a historické památky činí Libinu místem, kde si lidé chtějí zachovat harmonii s přírodou.

Ekologická odpovědnost v Libině

S narůstajícím povědomím o důležitosti ochrany životního prostředí, obyvatelé Libiny i návštěvníci hledají způsoby, jak přispět k trvale udržitelné budoucnosti. Jedním z klíčových aspektů této snahy je zajištění toho, aby staré a nepoužívané automobily neznečišťovaly naši krásnou krajinu.

Ekologická likvidace vozidel: Naším řešením pro čistší Libinu

Naše firma se pyšní poskytováním ekologické likvidace vozidel v Libině, s prioritou na ochranu místního ekosystému. Nabízíme odtah autovraků z vašeho domu či místa podnikání přímo k nám, kde se staráme o jejich bezpečné a ekologicky šetrné zpracování. Díky našim službám můžete být jisti, že váš starý automobil bude mít minimální dopad na životní prostředí a přírodu Libiny, kterou si tak vážíme.

Společně můžeme učinit Libinu ještě krásnějším a ekologicky udržitelným místem pro současné i budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň