Likvidace vozidel Libice nad Doubravou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Libice nad Doubravou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Libice nad Doubravou

Libice nad Doubravou: Srdce České Přírody

Libice nad Doubravou je malebná obec ležící v srdci Čech, obklopená bohatými lesy, čistými řekami a panenskou přírodou. Toto místo nám připomíná, jak důležitá je péče o životní prostředí a zachování přírodních hodnot pro budoucí generace.

Ekologie v prvním plánu

Obyvatelé Libice nad Doubravou si jsou vědomi významu ekologie a svým způsobem života se snaží přispět k ochraně planet. Ať už jde o recyklaci, šetrnou spotřebu nebo podporu místních ekologických projektů, tato obec se pyšní silným ekologickým vědomím.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistější budoucnosti

Jak se technologie vyvíjejí a auta stárnou, stává se ekologická likvidace vozidel nezbytnou součástí ochrany našeho životního prostředí. Autovraky, které se hromadí, mohou způsobit značné škody na přírodě, pokud nejsou řádně zlikvidovány.

Nabídka služeb v oblasti odtahu a ekologické likvidace

Naše firma je hrdá na to, že nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v obci Libice nad Doubravou. S naším profesionálním přístupem a důrazem na zachování přírody můžete být jisti, že vaše staré auto bude zlikvidováno odpovědně a ekologicky. Chceme být součástí řešení, nikoli problému. Společně můžeme učinit Libici nad Doubravou ještě zelenější a udržitelnější místo k životu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň