Likvidace vozidel Laškov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Laškov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Laškov

Laškov: Srdce České přírody

V srdci Čech, obklopená zelenými kopci a údolími, se nachází obec Laškov. Toto malebné místo je domovem pro mnoho druhů flory a fauny a je synonymem pro klid, čistotu a zachovalou přírodu. Obyvatelé Laškova si velmi cení svého životního prostředí a hrdě se věnují jeho ochraně.

Ekologie: Priorita pro Laškov

V posledních letech se stále více obyvatel a místních podnikatelů zaměřuje na ekologické řešení, díky nimž si Laškov zachovává svůj nezaměnitelný charakter. Ať už jde o recyklaci, kompostování nebo výsadbu stromů, Laškov se neustále snaží zlepšovat a chránit svou přírodu.

Ekologická likvidace vozidel: Krok ke čistšímu zítřku

Jedním z kroků směrem k udržitelnější budoucnosti je také řešení starých a nepoužívaných automobilů. Tyto autovraky mohou být nejen vizuálním znečištěním, ale také ekologickým nebezpečím. Proto je důležité je likvidovat správným způsobem.

Naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v Laškově. Díky našim moderním postupům a technologiím zajistíme, že vaše auto bude zlikvidováno ekologicky a v souladu s nejnovějšími normami. Navíc, s naším odtahovým servisem nemusíte řešit dopravu autovraku. Vše vyřídíme za vás!

Laškov je místo, kde si lidé váží přírody a dělají vše pro její ochranu. Naše firma je hrdá, že může být součástí této ekologické vize a přispívat ke čistší a zelenější budoucnosti pro všechny obyvatele Laškova.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň