Likvidace vozidel Křižanov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Křižanov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Křižanov

Křižanov – malebná obec s ekologickým smýšlením

Uprostřed krás Čech leží Křižanov, obec známá svou bohatou historií, nádhernou přírodou a přátelskými obyvateli. Tato malebná lokalita je dokonalým příkladem toho, jak tradiční české hodnoty splynuly s moderními ekologickými principy.

Eko-vědomí v srdci Křižanova

Křižanovčané si cení čistého životního prostředí a dbají na to, aby jejich kroky byly v souladu s přírodou. A proto je obec známá nejen svými kulturními a historickými památkami, ale i svým úsilím o zachování čistého vzduchu, vody a půdy. V posledních letech se stále více lidí obrací k ekologickým metodám a způsobům života, což je výrazně patrné i v Křižanově.

Ekologická likvidace vozidel v Křižanově

Se vzrůstajícím počtem automobilů a stárnoucími vozidly se však objevuje potřeba jejich ekologické likvidace. Naším cílem je nabídnout řešení, které je šetrné k životnímu prostředí a zároveň pohodlné pro obyvatele obce. Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem v Křižanově a okolí. Snažíme se zajistit, aby staré automobily byly likvidovány odpovědným způsobem, přičemž dbáme na to, aby nebyly žádné škodlivé látky vypouštěny do životního prostředí.

Pohodlný odtah autovraků

Chápeme, že se mnozí obyvatelé nemohou vzdát svých starých vozidel kvůli emocionální hodnotě nebo jiným důvodům. Proto jsme připraveni zajistit rychlý a spolehlivý odtah autovraků přímo z vašeho domova či místa, kde se vozidlo nachází. Věříme, že naše služby představují ideální kombinaci ekologie a komfortu pro všechny Křižanovčany. Díky našemu úsilí můžete být jisti, že vaše staré vozidlo bude správně a ekologicky zlikvidováno.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň