Likvidace vozidel Kožlí. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kožlí. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kožlí

Kožlí: Klenot České krajiny

Kožlí je malebná obec nacházející se v srdci Čech. S jejími kouzelnými krajinnými prvky a historickými památkami si získává srdce nejen místních obyvatel, ale také návštěvníků z různých koutů České republiky. Přestože má Kožlí svůj klid a poklidnou atmosféru, nezůstává stranou moderního světa a jeho výzev.

Ekologie: Srdce našeho působení

Jednou z největších současných výzev je ekologie. A Kožlí je v tomto ohledu na správné cestě. Obec se snaží pěstovat ekologické myšlení a praxi, což je vidět na každém kroku. Ať už jde o udržitelné hospodaření, recyklaci či propagaci ekologických projektů, Kožlí se snaží jít s dobou.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědný přístup k naší planetě

I přes všechny snahy a pokroky je však stále co zlepšovat. Stará auta, která se již nehodí pro provoz na silnici, často končí opuštěná na veřejných prostranstvích či soukromých pozemcích. Nejenže narušují estetiku krajiny, ale také představují ekologické riziko. Zde vstupuje do hry naše firma. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Přijedeme, odtáhneme váš autovrak a postaráme se o jeho ekologickou likvidaci, takže nezůstane žádná škodlivá stopa v přírodě.

Zvolte odpovědný přístup k naší planetě. Pokud máte staré vozidlo, které je již nepotřebné, neváhejte se obrátit na nás. Pomůžeme Kožlí udržet si jeho krásu a čistotu, kterou si tak ceníme.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň