Likvidace vozidel Koválovice-Osíčany. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Koválovice-Osíčany. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Koválovice-Osíčany

Koválovice-Osíčany: Krásy českého venkova

Nestává se často, aby malá obec či městská část skrývala takovou sílu a charakter jako Koválovice-Osíčany. Tato perla v srdci Čech je synonymem pro klid, tradice a nezkaženou přírodu. Při procházce mezi jejími domy a poli cítíte historii a autentičnost místa, kde si místní obyvatelé váží svého životního prostředí.

Ekologie jako priorita

V dnešní době, kdy se celý svět potýká s ekologickými výzvami, je obdivuhodné, když malé komunity přijímají odpovědnost za ochranu svého životního prostředí. Obyvatelé Koválovic-Osíčan mají silný vztah k přírodě a aktivně se snaží snížit svůj ekologický otisk.

Ekologická likvidace vozidel: Naše odpovědnost k planetě

Nemalou část ekologické zátěže představují vyřazená vozidla. Mnoho aut, která dosloužila, se stává potencionálním zdrojem znečištění. Naše firma rozpoznala tuto výzvu a rozhodla se nabídnout řešení pro Koválovice-Osíčany a okolní oblasti.

Bezproblémový odtah a likvidace s námi

Nabízíme kompletní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. Spoléháte se na profesionální tým, který se postará o vaše staré vozidlo s ohledem na životní prostředí. V Koválovicích-Osíčanech a v celých Čechách jsme vaším partnerem pro ekologicky odpovědné rozhodnutí.

Vaše rozhodnutí likvidovat vozidlo ekologicky s námi přispívá k udržitelnosti a kráse našeho milovaného regionu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň