Likvidace vozidel Kosov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kosov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Šumperk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kosov

Kosov: Oáza přírodní krásy a ekologie

Ležící v srdci Čech, obec Kosov představuje skvostní kombinaci historického dědictví a panenské přírody. Tato malebná vesnice, s hlubokými kořeny sahajícími až do středověku, je domovem pro mnohé rodiny, které si váží harmonie s přírodou a udržitelného života.

V posledních letech se Kosov stává významným centrem ekologického uvědomění, což odráží rostoucí potřebu starat se o naše životní prostředí. A právě v tomto kontextu je nezbytné zdůraznit význam ekologické likvidace vozidel. Stará a poškozená auta často představují hrozbu pro životní prostředí, protože obsahují škodlivé chemikálie a těžké kovy. Jejich nesprávná likvidace může vést k znečištění půdy, vody a vzduchu.

Ekologická likvidace vozidel v Kosově

Naše firma je na českém trhu lídrem v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. V Kosově jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout naše služby místním obyvatelům, kteří si přejí svá vozidla likvidovat odpovědným způsobem. Nabízíme odtah autovraků z vašeho domova nebo místa podnikání a zajišťujeme, aby byly tyto vraky recyklovány v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy.

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se postará o ekologickou likvidaci vašeho vozidla v Kosově a okolí, jsme zde pro vás. Společně můžeme chránit krásu našeho kraje a přispívat k udržitelnější budoucnosti pro všechny obyvatele Čech.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň