Likvidace vozidel Kněževes. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kněževes. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Praha-západ. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kněževes

Kněževes: Obec s historií a smyslem pro ekologii

Kněževes je malebná obec s bohatou historií, nacházející se v srdci Čech. Její kouzlo tkví v kombinaci tradičních českých domů a zelených krajin, které ji obklopují. Tato harmonie mezi člověkem a přírodou je výsledkem staletí péče a úcty k okolnímu prostředí.

V posledních letech se stále více lidí stává vědomými důležitosti ekologie a udržitelnosti, a Kněževes není výjimkou. Obyvatelé této obce se snaží žít v souladu s přírodou a minimalizovat svůj ekologický otisk.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k udržitelné budoucnosti

Jedním z aktuálních ekologických problémů je správná likvidace starých a nepoužívaných vozidel. Auta, která končí svůj životní cyklus, mohou být zdrojem nebezpečných materiálů a chemikálií, pokud nejsou likvidována odpovědným způsobem. Proto je důležité věnovat se ekologické likvidaci vozidel.

Naše firma působí v oblasti Kněževes a nabízí odborné služby v oblasti ekologické likvidace vozidel. Kromě toho poskytujeme i bezplatný odtah autovraků, což zjednodušuje proces pro majitele vozidel, kteří chtějí své auto ekologicky zlikvidovat.

Věnujeme se tomuto oboru s nejvyšším smyslem pro detail a odpovědností k životnímu prostředí. Spolupracujeme s obcí Kněževes a jejími obyvateli, abychom zajistili, že naše krajina zůstane čistá a zelená pro budoucí generace.

Věříme, že společnými silami můžeme vytvořit udržitelnější a zelenější Kněževes. Pokud máte staré vozidlo, které potřebuje likvidaci, obrate se na nás. Společně můžeme přispět k lepší budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň