Likvidace vozidel Kladky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kladky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kladky

O kouzlu obce Kladky

Obec Kladky, známá svým malebným okolím a bohatou historií, je jedním z těch míst v Čechách, kde si návštěvníci připadají jako v pohádce. Zelené luky, stinné aleje a domy s tradicí – to je to, co dělá Kladky místem s duší.

Ekologie na prvním místě

Jedním z pilířů, na kterém obec Kladky stojí, je myšlenka ekologie a udržitelnosti. Místní komunita je pevně přesvědčena, že zachování přírodních hodnot a krásy pro budoucí generace je nejen nutností, ale i povinností. Zdejší obyvatelé se proto snaží žít v souladu s přírodou a dávat jí zpět to, co od ní berou.

Ekologická likvidace vozidel – krok k lepšímu zítřku

S rostoucím počtem aut na našich silnicích roste i počet autovraků, které zatěžují naše životní prostředí. Naše firma si uvědomuje tuto problematiku a nabízí řešení v podobě ekologické likvidace vozidel. Při tomto procesu se vozidla likvidují způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí.

Odtah zdarma v obci Kladky

Kromě ekologické likvidace nabízíme také odtah autovraků přímo z místa vašeho bydliště nebo jakékoliv jiné lokality v obci Kladky – zcela zdarma. Spolehně s námi můžete přispět k ochraně krásy této obce a k zachování její čistoty a nezatíženosti pro příští generace. Děkujeme, že nás podporujete v našem poslání.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň