Likvidace vozidel Kamenná. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kamenná. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres České Budějovice. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kamenná

Kamenná: Srdce ekologických snah v Čechách

Uprostřed nádherných krajů Čech leží malebná obec Kamenná, která je známá svým historickým dědictvím a malebnou přírodou. Toto místo, kde se minulost střetává s přítomností, se stalo domovem pro mnoho obyvatel, kteří chtějí žít v harmonii s přírodou.

V posledních letech se Kamenná stále více angažuje v ekologických iniciativách a stává se příkladem udržitelnosti pro okolní regiony. Obec klade důraz na zachování svého přírodního bohatství a na vytváření zdravějšího a zelenějšího prostředí pro své občany.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší budoucnosti

A právě v této oblasti přichází na scénu naše firma, nabízející ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. V dnešní době, kdy stále více vozidel končí svůj životní cyklus, je nezbytné zajistit jejich správnou likvidaci, aby se minimalizoval dopad na životní prostředí.

Naše společnost se specializuje na bezpečný a ekologicky šetrný odtah a zpracování autovraků. Pomáháme zajistit, aby stará vozidla, která již nepřinášejí užitek, byla zpracována způsobem, který chrání naši planetu a podporuje udržitelnost.

Pokud jste obyvatelem Kamenné a máte doma starý vůz, který potřebuje ekologickou likvidaci, obraťte se na nás. Nejenže se postaráme o jeho ekologickou likvidaci, ale také vám nabídneme bezproblémový odtah. S námi můžete být jisti, že přispíváte k zachování krásy a čistoty naší obce a celých Čech.

Přidejte se k nám na cestě za čistší budoucností Kamenné a celého našeho regionu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň