Likvidace vozidel Kadov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kadov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kadov

Kadov: Srdce Čech a Ochrana Přírody

Uprostřed České republiky, kde se historie proplétá s přírodou, leží malebná obec Kadov. Tato oblast, známá svým jedinečným kouzlem a tradicemi, je domovem pro mnoho rodin, které si cení čistého životního prostředí a harmonie s přírodou.

Kadov je více než jen obec – je to komunita, která si uvědomuje důležitost ekologie a péče o planetu. V dnešní době, kdy svět čelí ekologickým výzvám, je důležité přemýšlet o tom, jak můžeme přispět k lepšímu zítřku.

Ekologická Likvidace Vozidel: Krok k Udržitelné Budoucnosti

Každý rok se stovky starých a nepotřebných vozidel stanou ekologickým problémem. Tyto vozidla mohou kontaminovat půdu a vodu, pokud nejsou správně likvidovány. Naštěstí existují řešení, která spojují technologii a ekologii, a umožňují nám chránit naši planetu.

Naše firma je na čele tohoto ekologického hnutí v Kadově. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Tím, že vozidla likvidujeme zodpovědným způsobem, zabraňujeme škodlivým emisím a chráníme naše životní prostředí. Naše služby nejenže chrání přírodu, ale také pomáhají obyvatelům Kadova zbavit se starých aut bez potíží a námahy.

Odtah Autovraků: Rychlý, Efektivní a Ekologický

Ať už máte doma starý vůz, který jste chtěli vždy vyhodit, nebo jste se stali svědkem opuštěného auta, jsme zde, abychom pomohli. Naše služby odtahu autovraků v Kadově jsou rychlé, efektivní a co je nejdůležitější, jsou plně v souladu s ekologickými normami.

Spojte se s námi a přidejte se k hnutí pro čistší a zelenější Kadov. Vaše rozhodnutí likvidovat vozidlo ekologicky může mít pozitivní dopad na naši planetu pro generace, které přijdou po nás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň