Likvidace vozidel Jankov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jankov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres České Budějovice. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jankov

Jankov: Krásy srdce Čech

Jankov je jedinečné místo uprostřed Čech, které k sobě táhne návštěvníky svým kouzlem, historií a půvabem. Tato obec je hrdá na svou bohatou minulost a přírodní krásy, které ji obklopují. Zelené louky, čisté potoky a starobylá architektura vytvářejí harmonii, kterou je těžké najít jinde.

Ekologie v srdci obce

V Jankově si lidé cení čistého prostředí a dbají o udržení svého okolí v co nejlepším stavu. Ekologie je pro obyvatele nejen módním trendem, ale skutečným způsobem života. Svěží vzduch a krystalicky čistá voda jsou důkazem jejich snahy o zachování přírodního bohatství pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel

S rostoucím počtem vozidel a s tím spojenými problémy, jako jsou autovraky, je třeba přistupovat k likvidaci vozidel zodpovědně. Vědomí významu ekologie a ochrany životního prostředí vedlo k vzniku služeb, které se specializují na ekologickou likvidaci vozidel.

Odtah a likvidace s námi

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v obci Jankov. Dbáme na to, aby každý autovrak byl zpracován s nejvyšším respektem k životnímu prostředí, minimalizovali jsme tak dopad na naše krásné okolí. Pokud hledáte zodpovědné řešení pro svůj starý vůz, obrate se na nás. V Jankově a jeho okolí se postaráme o vše potřebné a přispějeme k zachování čistého a zdravého prostředí pro všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň