Likvidace vozidel Jabloňov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jabloňov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jabloňov

Jabloňov – Krásná obec s ekologickým srdcem

Jabloňov je malebná obec situovaná v srdci Čech, kde příroda a tradice se společně stýkají. Procházky mezi starými stromy a ladnými domy zde vytvářejí atmosféru klidu a pohody. Výjimečnost Jabloňova spočívá nejen v jeho přírodních krásách, ale i v jeho závazku k ochraně životního prostředí.

Ekologická odpovědnost obce

Ekologie je v dnešní době klíčovým tématem, a Jabloňov je jedním z předních představitelů ekologického myšlení v Čechách. Obec podporuje různé ekologické projekty a snahu o minimalizaci ekologické stopy.

Ekologická likvidace vozidel v Jabloňově

Jedním z kroků, jak chránit naše životní prostředí, je řádná likvidace starých a nepotřebných vozidel. Autovraky mohou být velkým zdrojem znečištění, pokud nejsou správně zlikvidovány. Proto je důležité zajistit jejich ekologickou likvidaci.

Naše firma se pyšní tím, že nabízí kompletní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo z vašeho domova v Jabloňově. Přispíváme tak k zachování krásy a čistoty této nádherné obce a zároveň pomáháme občanům získat klid svědomí z toho, že jejich staré vozy jsou zlikvidovány odpovědným a udržitelným způsobem.

Chraňme společně Jabloňov a jeho přírodu tím, že se rozhodneme pro ekologickou likvidaci vozidel s naší firmou.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň