Likvidace vozidel Hrdibořice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Hrdibořice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Hrdibořice

Hrdibořice: Srdce České přírody

Ležící v srdci Čech, obec Hrdibořice je skvostem malebného krajinného rázu, kde se příroda a historie snoubí v harmonickém souladu. Tato obec je domovem pro mnohé rodiny, které si cení klidného života obklopeného zelení a půvabem tradičních českých vesnic.

Ekologie: Na prvním místě

V dnešním světě, kde jsme denně konfrontováni s dopady změny klimatu a environmentálními krizemi, je ekologie neodmyslitelnou součástí našich životů. Hrdibořice, stejně jako mnoho dalších obcí, uznává význam ochrany životního prostředí. Obyvatelé této obce se snaží žít v souladu s přírodou, což se odráží ve způsobu, jakým se starají o své okolí a podporují ekologické iniciativy.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepší budoucnosti

Automobily, ačkoli jsou v moderním světě nezbytností, mohou se časem stát zátěží pro životní prostředí, zejména pokud nejsou správně likvidovány. Ekologická likvidace vozidel je klíčovým krokem k tomu, aby byla minimalizována jejich negativní dopad na naši planetu.

Odtah autovraků v Hrdibořicích

Naše firma je hrdá na to, že může obyvatelům Hrdibořic nabídnout služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Dbáme na to, aby každý vrak byl zpracován s nejvyššími standardy ochrany životního prostředí. S naším týmem můžete mít klidnou mysl, vědouc, že váš starý vůz bude zlikvidován ekologicky a zodpovědně.

Chceme, aby Hrdibořice a její okolí zůstaly tak krásné, jak jsou dnes, a my věříme, že naše služby přispívají k této vizi. Pokud jste z Hrdibořic nebo okolí a potřebujete odtáhnout svůj starý vůz, neváhejte nás kontaktovat!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň