Likvidace vozidel Horní Studénky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Horní Studénky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Šumperk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Horní Studénky

Horní Studénky: Krása české přírody a odpovědný přístup k životnímu prostředí

Horní Studénky, malebná obec ukrytá v srdci Čech, je symbolem klidu, tradiční architektury a nádherné přírody. S jejími zelenými kopci, čistými prameny a tradicí zachovávání místních hodnot, Horní Studénky je více než jenom místo k životu; je to domov, kde se historie snoubí s přítomností a kde místní obyvatelé hrdě pečují o své dědictví.

Ekologie: Výzva i odpovědnost

S rostoucím povědomím o ekologii a nutností chránit naše životní prostředí, Horní Studénky není pozadu. Obec podporuje různé ekologické iniciativy, ať už jde o recyklaci, udržitelné zemědělství nebo ochranu místní flory a fauny.

Ekologická likvidace vozidel: Naše odpovědnost vůči přírodě

Avšak i v moderním světě, kde automobily hrají klíčovou roli, je nezbytné přemýšlet o ekologickém dopadu starých a nepoužívaných vozidel. Autovraky, opuštěné a nechávané napospas přírodě, mohou způsobovat škody na životním prostředí a negativně ovlivňovat kvalitu půdy a vody.

Proto je zde naše firma, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v obci Horní Studénky a v celých Čechách. S našimi službami můžete být jisti, že vaše staré vozidlo bude zpracováno ekologicky a odpovědně. Zároveň tím přispějete k zachování krásy a čistoty našeho kraje pro budoucí generace.

Mějme na paměti, že péče o životní prostředí začíná u každého z nás, a společně můžeme učinit Horní Studénky ještě krásnějším místem k životu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň