Likvidace vozidel Drahanovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Drahanovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Olomouc. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Drahanovice

Drahanovice a jejich příspěvek k ekologii

Drahanovice jsou malebná obec ležící v okrese Olomouc, která ztělesňuje kombinaci bohaté historie a přírodního krásy. Obklopena zelenými lukami a lesy, Drahanovice jsou místem, kde si místní obyvatelé a návštěvníci mohou užívat klidu a harmonie s přírodou.

Ekologie a ochrana životního prostředí jsou pro Drahanovice nesmírně důležité. V době, kdy svět čelí ekologickým výzvám, se tato obec rozhodla přijmout odpovědný přístup a přispívat ke zlepšení životního prostředí.

Ekologická likvidace vozidel

Jedním z klíčových kroků, jak se postarat o naši planetu, je řešit problém starých a nepotřebných vozidel. Mnoho aut, která již nejsou v provozuschopném stavu, může způsobovat škodlivé emise a kontaminovat naše životní prostředí. Naše firma si toto uvědomuje a nabízí řešení v podobě ekologické likvidace vozidel.

Odtah autovraků z Drahanovic

Pro obyvatele Drahanovic a blízkého okolí jsme zde, aby jim usnadnili proces likvidace vozidel. Nabízíme služby odtahu autovraků přímo z vašeho domova a zajistíme jejich ekologickou likvidaci v souladu s nejnovějšími standardy. Spolupracujte s námi a přispějte k ochraně našeho krásného prostředí v Drahanovicích.

Naše firma je hrdá na to, že může podporovat ekologické hodnoty obce Drahanovice a přispívat k lepší budoucnosti pro všechny její obyvatele.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň