Likvidace vozidel Dobromilice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Dobromilice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Dobromilice

Dobromilice: Ekologický skvost v Čechách

Dobromilice je malebná obec ležící v srdci Čech. Její historie a přírodní krásy dělají z tohoto místa nejen oblíbené místo pro návštěvu, ale také domov pro mnoho obyvatel, kteří si cení života v souladu s přírodou.

Ekologický duch Dobromilic

Eko likvidace a recyklace vozidel

Stejně jako je důležité chránit přírodní krásy obce, je rovněž důležité řešit ekologický problém starých a nepotřebných vozidel. Autovraky mohou způsobit značné škody na životním prostředí, pokud nejsou řádně likvidovány.

Naše firma nabízí řešení!

Přinášíme komplexní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či firmy. Naše metody garantují, že autovrak bude zpracován ekologicky a v souladu s nejnovějšími standardy. V Dobromilicích a okolí se můžete spolehnout na:

Připojte se k ekologické vizi Dobromilic a spolupracujte s námi na ochraně našeho životního prostředí!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň