Likvidace vozidel Dlouhá Ves. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Dlouhá Ves. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Dlouhá Ves

Dlouhá Ves: Přírodní ráj s vizí ekologické odpovědnosti

Dlouhá Ves je malebná obec nacházející se v srdci Čech, známá svým bohatým historickým dědictvím a nádhernou přírodou. Uchvátí vás nejen svými krajinami, ale také svým angažmá v ochraně životního prostředí.

Ekologické srdce obce

Tato obec dává velký důraz na ekologii a trvalou udržitelnost.
Je důležité udržovat čistotu a přírodní krásu oblasti, aby budoucí generace mohly vychutnávat její kouzlo stejně jako my.
Ekologická likvidace vozidel

V dnešní době je třeba se vypořádat s narůstajícím množstvím autovraků, které zatěžují životní prostředí.
Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel, což znamená, že se vozidla recyklují způsobem, který minimalizuje dopad na naše okolí.
Odtah autovraků v Dlouhé Vsi

Kromě ekologické likvidace nabízíme také odtah autovraků přímo z vašeho domova či podniku v Dlouhé Vsi.
S našimi službami můžete být jisti, že vaše staré vozidlo bude zpracováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy.
V Dlouhé Vsi si vážíme přírody a našeho společného dědictví. Proto je pro nás tak důležité, aby se každé vozidlo, které již neposlouží svému účelu, stalo součástí ekologického řešení. Naše firma je zde, aby vám v tom pomohla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň