Likvidace vozidel Číměř. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Číměř. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Číměř

Číměř – srdce okresu Třebíč a ekologická odpovědnost

V malebné obci Číměř v okrese Třebíč se čas zdá běžet svým vlastním tempem. Malebné uličky, historické památky a přátelskí obyvatelé tvoří duši tohoto koutu Čech. Ale Číměř není jen o historii a kráse. Je to také místo, kde se obyvatelé zavázali k ochraně životního prostředí.

V současné době, kdy ekologická problematika nabírá na významu, Číměř představuje model obce, která dbá na své okolí a inspiruje své obyvatele k udržitelnému životnímu stylu. A právě zde vstupuje do hry ekologická likvidace vozidel.

Odpovědné a správné zacházení s autovraky je nejen záležitostí ekologie, ale také způsobem, jak pečovat o naši krajinu. Stará vozidla mohou způsobovat škody na životním prostředí, pokud nejsou řádně a ekologicky likvidována. Proto naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v obci Číměř a okolí.

Díky našim službám mohou obyvatelé Číměře a blízkých obcí jednoduše a ekologicky likvidovat svá vozidla, aniž by museli daleko cestovat. Naše firma se stará o celý proces od odtahu až po likvidaci, aby bylo zajištěno, že vozidlo bude recyklováno odpovědným způsobem, což je v souladu s principy ochrany životního prostředí, kterým se obec Číměř řídí.

V Číměři víme, že každý krok k lepší ekologii je krokem k lepší budoucnosti pro nás všechny. A my jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto úsilí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň