Likvidace vozidel Chýstovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Chýstovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Chýstovice

Chýstovice – Malebná obec s citem pro přírodu

Chýstovice, malebná obec v srdci Čech, je ukázkou toho, jak může harmonie mezi člověkem a přírodou vypadat. Její poklidné ulice a stavení obklopené zelení jsou jako výzva k tomu, abychom přemýšleli o našem dopadu na životní prostředí.

Ekologie na prvním místě

Vědomí o důležitosti ekologie se v dnešní době stává nezbytností. Přestože je Chýstovice malá obec, její obyvatelé si uvědomují, jak významné je zachovávat naši planetu v co nejlepším stavu pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – krok k čistší obci

Stárnoucí automobily mohou představovat ekologickou hrozbu. Ať už se jedná o unikající kapaliny, staré baterie nebo korodující kovy, tato auta mohou mít vliv na naše životní prostředí. Naše firma nabízí řešení v podobě ekologické likvidace vozidel. Naše služby zahrnují odtah těchto autovraků přímo z vašeho domova, čímž pomáháme udržovat Chýstovice čisté a bezpečné.

Připojte se k nám v našem poslání chránit krásu Chýstovic a přírodu, která je obklopuje. Naše firma je zde, aby vám poskytla ruku k dílu v péči o naši planetu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň