Likvidace vozidel Chromeč. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Chromeč. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Šumperk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Chromeč

Chromeč – Klenot Českých zemí

Srdcem malebné části České republiky leží obec Chromeč. Toto místo se vyznačuje svým klidným prostředím, historickými památkami a především přírodními krásami. Je symbolem toho, jak harmonicky mohou spolupracovat příroda a člověk.

Ekologie v srdci Chromeče

Právě vzhledem k jeho přírodnímu bohatství je ekologie nesmírně důležitým tématem pro obyvatele Chromeče. Je to otázka nejen udržení krásy obce, ale i ochrany a péče o ekosystém, který je zde doma. Obyvatelé si cení čistého vzduchu, čisté vody a půdy bez znečištění.

Naše odpovědnost: Ekologická likvidace vozidel

Jak se ale postarat o to, aby moderní životní styl a technologický rozvoj nezasahovaly do tohoto idyllického prostředí? Řešením je přístup, který klade důraz na ekologii a udržitelnost. Jedním z aspektů tohoto přístupu je problematika starých a nepoužívaných vozidel, která mohou způsobit škody na životním prostředí.

Proto jsme zde, aby jsme nabídli služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. Naše firma zajišťuje, že každý automobil, který již neplní svůj účel na silnicích, je náležitě a ekologicky zlikvidován, aniž by zanechal škodlivé stopy v našem prostředí.

Odtah autovraků: Rychlé a efektivní řešení

Ať už máte doma starý vůz, který jen zabírá místo, nebo narazíte na opuštěné vozidlo, naše služby odtahu autovraků vám nabízí rychlé a efektivní řešení. Díky nám bude Chromeč nadále zářit v plné kráse a bude příkladem pro ostatní obce v České republice v péči o životní prostředí.

Díky vaší podpoře a našim službám můžeme společně udržet Chromeč čistý a zelený pro generace, které přijdou po nás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň