Likvidace vozidel Chřenovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Chřenovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Chřenovice

Chřenovice: Malebná obec s výhledem na budoucnost

Chřenovice je klenot mezi českými obcemi, kde se historie snoubí s přírodou. Zelené krajinářské scenerie, které tuto oblast zdobí, jsou důkazem pečlivého zacházení s přírodou a udržitelného životního stylu jejích obyvatel.

Ekologie: Srdce Chřenovic

Obyvatelé Chřenovic si velmi cení svého přírodního dědictví a jsou si vědomi důležitosti ekologie v dnešním světě. Ekologická odpovědnost je zde považována za nezbytnou součást života, a proto je zde velký důraz na recyklaci, udržitelnost a šetrné zacházení s prostředím.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Jak se technologie a vozový park neustále vyvíjejí, stává se ekologická likvidace starých vozidel nezbytností. Tato praxe nejenže pomáhá chránit životní prostředí před potenciálně škodlivými látkami, které mohou unikat z autovraků, ale také podporuje recyklaci cenných materiálů.

Odtah autovraků v Chřenovicích

Naše firma je hrdá na to, že může Chřenovicům nabídnout služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Díky našemu závazku k ochraně životního prostředí a dlouholetým zkušenostem v oboru můžete být jisti, že se o vaše staré vozidlo postaráme rychle, efektivně a především ekologicky správným způsobem. Pokud hledáte způsob, jak se svým starým vozem rozloučit a zároveň přispět k lepší budoucnosti Chřenovic a celého našeho světa, jsme tu pro vás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň