Likvidace vozidel Chlístov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Chlístov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Rychnov nad Kněžnou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Chlístov

Chlístov: Obec s ekologickým smýšlením

V srdci Čech leží malebná obec Chlístov, známá svým klidným životním prostředím a přírodními krásami. Chlístov je více než jen historie a tradiční architektura; je to místní komunita, která klade velký důraz na ochranu životního prostředí.

V posledních letech zaznamenáváme nárůst povědomí o důležitosti ekologie, a obyvatelé Chlístova se stále více snaží žít v souladu s přírodou. Je zde patrné snaha o minimalizaci odpadu, podpora místních zemědělců a zájem o obnovitelné zdroje energie.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistšímu Chlístovu

I přesto, že technologie vozidel neustále pokračuje vpřed, mnoho starších vozidel končí svůj životní cyklus a stává se potencionálním zdrojem znečištění. Ekologická likvidace vozidel je nezbytnou součástí ochrany našeho životního prostředí. V Chlístově rozpoznali tuto potřebu a aktivně podporují iniciativy směřující k udržitelnému způsobu života.

Náš tým nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v obci Chlístov. Našim hlavním cílem je zajistit, aby staré automobily byly likvidovány odpovědným a bezpečným způsobem, chráníc tak naši krajinu a vodní zdroje. Díky našemu odtahovému servisu se nemusíte starat o transport autovraku. Zajistíme, aby vaše vozidlo bylo odstraněno rychle a efektivně, přičemž vždy dbáme na nejvyšší ekologické standardy.

V Chlístově se můžeme spolehnout na společnou snahu o čistší a zdravější budoucnost. Díky našim službám ekologické likvidace vozidel s odtahem se můžete i vy aktivně podílet na ochraně našeho životního prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň