Likvidace vozidel Budeč. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Budeč. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Budeč

Vítejte v Budeči: Příroda, Historie a Ekologie

Budeč je obec známá svým bohatým historickým odkazem a krajinným kouzlem, ležící v srdci Čech. Tato malebná vesnice je důležitým místem české historie s významným raně středověkým kostelíkem, jež svědčí o jejích kořenech sahajících až do 9. století.

Ekologie a Budeč

Poslední dobou Budeč přitahuje pozornost také svým ekologickým zaměřením. V souladu s moderními trendy ochrany přírody a udržitelnosti se obec snaží pečovat o své přírodní prostředí a aktivně podporuje ekologické iniciativy. Jednou z nich je naše firma, která zajišťuje ekologickou likvidaci vozidel s odtahem.

Naše ekologické služby

Naše firma nabízí širokou škálu služeb souvisejících s ekologickou likvidací aut. Mezi ně patří:

Naše služby se těší rostoucí popularitě mezi místními obyvateli, kteří chtějí přispět k ochraně místního přírodního prostředí. Ať už potřebujete odtáhnout staré auto, nebo se chcete zbavit nepotřebného vozidla, jsme tu pro vás. Spolu můžeme udělat Budeč o kousek zelenější.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň